Учнівське самоврядування – в дії!

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати як засобом життя учнівського колективу, так і прикладом творчої самореалізації особистості. Самоврядування забезпечує участь учнів у різноплановій, різноманітній та глибоко змістовній роботі закладу освіти, притягує їх до управління справами колективу, допомагає зрозуміти свої права та обов’язки на практиці.

З метою розвитку та покращення роботи учнівського самоврядування 8 вересня 2020 року лідерами шкільного самоврядування було організовано та проведено загальношкільну звітно-виборчу конференцію, на якій були присутні 49 осіб: учні – лідери класних колективів та педагоги – координатори.

На початку зібрання з вітальним словом виступила заступник директора з виховної роботи В.Ковальчук, яка розкрила суть учнівського самоврядування в школі, націлила учнів на роботу. Побажала здоров’я, творчого натхнення, наполегливості, нових знань та вражень.

Порядок денний складався із наступних питань:

  • Звіт президента школи та голів комісій за проведену роботу в 2019-2020 н.р.
  • Вибори голів комісій
  • Обговорення та затвердження плану роботи учнівської Ради та план роботи комісій на І семестр 2020-2021 н.р.

Про результативність діяльності учнівського самоврядування «Імпульс» звітувала Зимогляд Марія та голови комісій: Блонська Олександра (культурно-масова комісія), Артемчук Дмитро (комісія дисципліни і порядку),  Мельничук Олександр (трудова комісія), Савчук Анна (інформаційна комісія), Дудник Тетяна (навчальна комісія), які в своїх доповідях ознайомили із основними напрямками своєї діяльності у школі. Розповіли про виконану роботу за 2019-2020 навчальний рік, досягнуті результати та плани на майбутнє.

Згідно рішення учнівської конференції було затверджено план роботи учнівської ради та комісій на 2020-2021 н.р. У ході голосування новообраними головами стали: навчальна комісія – Дудник Тетяна, трудова комісія – Михайловська Анна, культурно-масова комісія – Блонська Олександра, інформаційна комісія – Гуменюк Ангеліна, комісія дисципліни і порядку – Артемчук Дмитро.

Конференція відбувалася в діловій, дружній атмосфері, де учні стали справжньою великою шкільною родиною, яка завжди працює разом впевнено крокуючи до успіху!

Перегляньте фотографії

ВІДЕООГЛЯД КОНФЕРЕНЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.