Учнівське самоврядування – в дії!

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати як засобом життя учнівського колективу, так і прикладом творчої самореалізації особистості. Самоврядування забезпечує участь учнів у різноплановій, різноманітній та глибоко змістовній роботі навчального закладу, притягує їхучн. самовр. новин до управління справами колективу, допомагає зрозуміти свої права та обов’язки на практиці.

З метою розвитку та покращення роботи учнівського самоврядування 25 вересня 2018 року лідерами шкільного самоврядування було організовано та проведено загальношкільну конференцію, на якій були присутні 75 осіб: учні – лідери класів, вчителі – координатори.

На початку зібрання з вступним словом виступила заступник директора з виховної роботи Кучерява В.М., яка розкрила суть учнівського самоврядування в школі, націлила учнів на роботу, побажала творчого натхнення, наполегливості, нових знань та вражень

Було затверджено питання порядок денний:

1)  Вибори голів комісій;

2) Обговорення та затвердження плану роботи учнівської Ради та план роботи комісій на  2018-2019 н.р.;

3). Затвердження плану заходів до Дня працівників освіти та Дня захисника Вітчизни і Дня українського козацтва.

У ході голосування новообраними головами стали: навчальна комісія – Вахнюк Максим, трудова комісія – Мельничук Олександр, культурно-масова комісія – Малецька Олександра, інформаційна комісія – Хмельовська Ірина, комісія дисципліни і порядку – Зимогляд Марія.

Згідно рішення виборчої конференції було обрано нових голів комісій. Затверджено план роботи учнівської ради та комісій на 2018-2019 н.р. Розроблено і затверджено план заходів до дня захисника України і Дня козацтва та до Дня працівників освіти. А також ухвалено рішення щодо сприяння розвитку творчих здібностей і ініціативи учасниками учнівського самоврядування і учнями школи.

Конференція відбувалася в дуже теплій, дружній атмосфері, де учні стали справжньою великою шкільною родиною, яка завжди працює разом, яка впевнено крокує до успіху!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.