Урочистим святом розпочався новий навчальний рік

1 вересняя1 ВЕРЕСНЯ – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. В цьому році змінився і формат його проведення. Замість лінійки  учні школи з 1 по11 клас  долучилися до проведення патріотичного уроку «Хай в серці кожної дитини живе любов до Батьківщини».

Провели урок ведучі,  учні 11 класу Портяник Аліна і Биченко Дмитро під керівництвом заступника директора з виховної роботи Кучерявої В.М.

Урочисто розпочалося свято з Державного Гімну.  Учні 4-х класів розповіли про державні символи і під звуки козацького маршу пронесли Державний прапор.

Красу і неповторність нашої Батьківщини учні 2-3 класів розкрили у віршах. Дівчата 8-Б класу зворушливо проспівали пісню «Моє ім’я – Батьківщина». Учні 9-11 класів нагадали присутнім основні віхи становлення України як держави.

Слова вдячності загиблим Героям, які віддали життя за вільну Україну висловили учні 8-х класів, а учні 7-х класів презентували  видатних  українців і їх вклад у розвиток держави.

Родзинкою свята стало дефіле вишиванок, які  продемонстрували гостям   вихованці школи, а учні 6-х класів розповіли про значення вишиванки у житті людини. Цікавим був виступ  про хліб учнів 5-х класів.

Наша шкільна родина цього року поповнилася 52 першокласниками «Нової української школи». З вуст дітей звучали  веселі віршики, а мама учениці 1-А класу Єрьоміної Олександри благословила  маленьких школяриків хлібом і сіллю.

Спеціальним подарунком для усіх на святі став танець «Єралаш» у виконанні вихованців хореографічного ансамблю «Колібрі», учениць 3-А класу Гнатюк Діана і Столяр Іванни.

Завершилося свято запуском повітряних кульок з сердечками і висловлення щирих побажань учнями школи.

Більше фото на нашій сторінці у “Фейсбук”

1 дзвінок

1 вересня

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.