«Увага! Діти на дорозі!»

діти на дороз новиниРух – це життя, – сказав філософ древній…
Це шлях до того, щоб пізнати світ,
Дорожній рух – це складова прогресу,
Що формувався довгі сотні літ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – як помічник людини.
Та небезпечний він без правил траси,
І пам’ятати слід про це щоднини!

                    Новий 2018-2019 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху,  класні керівники провели інструктажі  з правил безпечної поведінки на дорозі. Протягом вересня серед учнів початкових класів відбувся конкурс  малюнків «На дорозі – небезпечно, то ж обачним бути доречно».  Багато учнів виявили бажання розкрити свої творчі здібності у мистецтві. Приємно відзначити, що найактивнішими були 3-А та 3-Б клас. Малюючи тротуари, дорожні знаки, пішоходів на проїжджій частині діти висвітлювали свої ідеї, оригінальність, фантазію. діти на дор. новиниЖурі оцінило художню майстерність, утілення оригінальної ідеї та визначило 10 найкращих робіт. Вітаємо Грицаюк Вікторію, Васильчишину Ніку, Доматенко Анастасію (4 – Б клас); ГончаренкоКаріну, Дудар Дарину, Бедко Діану (3 – А клас); Штемберт Вероніку, Касаткіну Ольгу (3 – Б клас); Мозгунову Олександру (4 – А клас), Супруненко Максима (2 – А клас).

Учні 1-А та 1-Б класу переглядали мультфільм «Уроки тітоньки Сови. Правила дорожнього руху». Школярі 2-А та 2-Б класу переглядали й обговорювали мультфільм «Пригоди Марка. Правила дорожнього руху». Серед учнів 3-А та 3-Б класу був проведений конкурс знавців правил дорожнього руху, який підготувала та провела педагог-організатор Голумбівська О.В. Під час конкурсу  учні продемонстрували не тільки свою спритність, силу та витримку, а й знання знаків дорожнього руху і правил надання першої допомоги при ДТП. У змаганнях перемогла команда 3-Б класу «Світлофор». Але незалежно від того, яка команда одержала перемогу, учні обох класів гарно працювали.

Цікавою була вікторина «Як я знаю правила дорожнього руху» у 4-их класах. діти на дорозі новиниДля школярів 5-9-х класів проведено  години спілкування: « Школа безпеки. Безпека на дорозі» (5-А кл.), «Правила дорожнього руху» (5-Б кл), «Будь уважним на дорозі» ( 6-А кл.), «Шукаємо безпечний маршрут» ( 6-Б кл),

« Ми дотримуємось правил дорожнього руху» ( 7-А, 7-Б кл) , «Знай і дотримуйся правил дорожнього руху!» (8-А, 8-Б кл.), «Увага! Діти на дорозі!» (9-А, 9-Б кл.), усний журнал «Молоде покоління за  безпеку дорожнього руху» (11 клас).

Виховні години,   показали, що учні мають достатній рівень знань про те,  в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших. Місячник закінчився, але робота  продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.