Тімбілдінг як складова нової української школи

Час примушує нас шукати нові шляхи і форми роботи, які б допомогли педагогам піднятися на більш високий професійний рівень, спонукали б їх діяти, творити, шукати, пізнавати, відкривати.

Як відомо, для досягнення успіху у роботі будь – якою організацією, важливо не тільки грамотне управління і професіоналізм співробітників, але і згуртований, дружний колектив. Тому 22 січня в стінах нашої школи був проведений семінар – практикум соціальних педагогів закладів освіти міста на тему: «Тімбілдінг як складова нової української школи». Соціальні педагоги під керівництвом соціального педагога школи Тимощук О. А.  ознайомилися з новим явищем нової української школи, таким,  як тімбілдінг (від англ. Team building – «побудова  команди»). Тімбілдінг як проект має дві стадії. Перша – створення колективу. Друга – щоденна робота з підтримки «командного духу», зміцнення учнівських взаємин  і уникнення конфліктних ситуацій. Створення ефективної команди класу – процес складний і досить кропіткий.

Після теоретичної частини соціальні педагоги опрацювали матеріали з використання різноманітних практичних вправ ( «Що в нас спільного?…», «Інтуїція і правила», «Побудова кола», «Розумова психогімнастика») для організації та згуртування колективу класу.

Наступним елементом практичної частини семінару було проектування соціальними педагогами квесту  «Бердичів – місто історичне».  Педагоги об’єдналися в 6 станцій, завданням кожної станції було створення колажу із запропонованих матеріалів про історичне життя нашого міста від заснування до наших днів, а потім називали станцію, відповідно до зібраного матеріалу та поставити цікаве запитання наступній станції. Об’єднала усі станції робота зі складання пазл –карти нашого міста з фотографіями видатних людей, які жили та працювали в нашому місті. Потім соціальні педагоги переглянули відеоматеріал  із практики проведення квестів з різних напрямків роботи в нашій школі. Із захопленням  сприйняли педагоги флешмоб учениць 1-А та 9-А класів, присвячений Дню Соборності України.  Під час підведення підсумків, соціальні педагоги оцінили проведення семінару на високому професійному рівні, побажали колективу школи наснаги, оптимізму та творчих здобутків в подальшій роботі.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.