Тиждень психології пройшов у школі

психолог новиниЗ  26.11.2018 по 30.11.2018 в  школі проводився тиждень психології. Кожен день якого проходив під різним девізом, але в них була одна мета – розширити знання учнів про науку психологію, розвиток творчості, допомогти дітям краще пізнати один одного та налаштувати себе на навчання.

Розпочався  Тиждень психології з акції «Думки «Великих на щодень».  Далі в програмі тижня була гра «Пожирач неприємностей» яка дала можливість всім охочим позбутись особистого негативу.

Також проводилась акція «Долоньки добра», на плакаті з долоньками усі охочі могли побажати один одному щось добре.  З учнями старших класів проводився диспут  на тему:  «Вчимося розуміти та поважати інших» у формі діалогу обговорюватись аспекти та правила  взаємоповаги та культури.

Протягом усього тижня діяла виставка малюнків учнів 1-4 класів на тему: «Школа в житті, життя в школі», в якій найактивніші були учні 1-А та 1-Б класів. Діти розповідати в малюнках про своє життя в школі, любов до вчителів та однокласників.

Для позитивного налаштування та розрядки учням перед уроками була запропонована психологічна гра  «Скринька мудрих порад». Кожен бажаючий міг витягнути з корзинки побажання або мудре повчання на день.

Учні 4-х класів грали в гру-квест  «Стежки дружби», яка мала за мету згуртувати та ще більше розповісти дітям про гру. А гра у формі квесту дуже зацікавила дітей і вони прийняти активну участь.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.