Тиждень дитячого читання

посв. в чит. новиниТиждень дитячого читання  відбувся у нашій школі з 8 по 12 квітня.  Учні 1-Б класу мали можливість взяти участь у  святі «Посвята в читачі» і відтепер вони не тільки учні школи, а й читачі шкільної бібліотеки. А молодші школярі 2-4 класів протягом «Тижня» дізналися багато нового про книгу і бібліотеку, відкрили для себе цікавий світ казкаря Андерсена, познайомились з новими для себе літературними героями. Випробували свої знання книг у вікторинах і конкурсах, бібліотечних іграх «Що? Де? Коли?», «Літературний ланцюжок», «Поле чудес», «Відгадай казку по предмету» та інших.
Переможець гри у своєму класі боровся за звання кращого читача з переможцем паралельного класу. Фінальні ігри чемпіонів нікого не залишили байдужими – кожний щиро вболівав за свого товариша і радо вітав з перемогою.
У фіналі читачів 2-х класів змагались Дячик Віталій – переможець гри у 2-Б класі, Бодак Денис та Мрачковська Вероніка – переможці гри у 2-А класі. Звання кращого читача 2-го класу отримала Мрачковська Вероніка, яка набрала найбільшу кількість балів за вірні відповіді.
У чемпіонаті читачів 3-х класів приймали участь Башук Кіріл –  переможець гри у 3-А класі, Данилюк Всеволод (віце-переможець), Грабська Діана та Рибак Валентина – переможці гри у 3-Б класі. Звання кращого читача 3-го класу отримала Грабська Діана з вражаючим результатом 13 балів.
У фінальній грі 4-х класів мали задоволення змагатись Остапів Артем – переможець гри у 4-А класі та  Бедрицька Дарина – переможець гри у 4-Б класі. Кращим читачем серед учнів 4-х класів стала Бедрицька Дарина. Переможці – читачі-чемпіони нагороджені книгами, адже книга – то найкращий подарунок для читача.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.