Тиждень боротьби з насильством

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні відбувається акція протидії насильству. Це хороша можливість нагадати громадськості про існування серйозних проблем та спробувати спільними зусиллями вирішити ці питання. Наша школа також долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Метою проведення даного проєкту було привернення уваги здобувачів освіти нашого закладу до низки проблем сучасного суспільства: торгівлі людьми, насильства та  булінгу.

Розпочався спільний проект 9-Б класу (класний керівник Кулік О.А.) та 3-Б класу (класний керівник Григорцевич І.Д.) проведенням анкетування серед учнів 9-А, 9-Б, та 10 класів «Чи знаєш ти, що таке насильство?». Після тестування здобувачі освіти мали можливість перевірити рівень своєї обізнаності з даної теми та отримати відповіді на питання, що їх хвилюють.

В той же час учні початкової школи були учасниками тренінгу «Мирилка, як спосіб залишитися друзями». В ході тренінгу діти зрозуміли що значить бути співчутливим та продемонстрували вміння миритися у конфліктних ситуаціях.

В ході проведення проєкту проблеми булінгу, насильства та торгівлі людьми обговорювалися в кожному класі під час годин спілкування «Правила безпечної поведінки», «Торгівля людьми. Міф чи реальність?», під час зустрічей зі шкільним педагогом, а також при створенні плакатів та презентацій на дану тематику.

Завершальним етапом проєкту стало проведення загальношкільної акції проти насильства «Синя стрічка». Адже саме синій колір символізує синці на дитячому тілі та в той же час є символом боротьби з насиллям. Здобувачі освіти ознайомилися з методами боротьби проти насильства у сучасному світі, дізналися, куди можна звернутися у разі потреби.

Перегляньте відео

Калейдоскоп мирилок

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.