Табір «Smile» – ще більше вражень і веселощів!

З 03 по 21 червня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 працював літній мовний табір «Smile». Взяти участь у ньому виявили  бажання 76 учнів школи. З них 34 хлопчики і 42 дівчинки.

В першочерговому порядку до табору зараховувалися діти пільгових категорій. Цього року у літньому мовному таборі «Smile» відпочиває 15 дітей із багатодітних сімей, 3 – із малозабезпечених сімей, 2 дітей під опікою і 3 талановитих дітей.

Табір створено з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, якісне вивчення іноземної (англійської) мови, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно індивідуальних потреб дітей з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я.

Діти об’єдналися у три загони: «Капітошки», «Ромашки», «Форсаж». Щодня вони беруть участь як у шкільних,  так і у міських заходах.  Вихованці табору відвідали Дитячо-юнацьку спортивну школу, клуб М-Формація, міський палац культури ім. О. Шабельника, дитячу бібліотеку, де на них чекали цікаві квести, розваги, змагання, конкурси. Одним із традиційних міських заходів була акція «Запобігти, врятувати, допомогти». В рамках цієї акції проводився конкурс дитячого малюнка на асфальті. Вихованка табору Васильчишина Ніка виборола І місце і була нагороджена грамотою та призом. Ще одне призове місце здобув учень школи Лисюк Матвій, представивши на міську виставку малюнок на тему «Запобігти, врятувати, допомогти».

Вихователі табору проводять для дітей різноманітні майстер-класи, розважальні програми «Коса – дівоча краса», «І на тім рушничкові», «Майстер-шеф», Караоке, літературну вікторину «Сторінками казок», естафети «Козацькому роду нема переводу», змагання з дартсу, шашок, туристичний міні-похід.

Багато вихованців табору є його постійними мешканцями. Дітям подобається активний відпочинок після тривалих навчальних занять. Більшість часу тепер вони залюбки змагаються,  грають у теніс, волейбол, спілкуються один з одним і здобувають незабутні враження літнього відпочинку у таборі.

Фото про всі дні роботи табору переглядайте на нашій сторінці в мережі “Фейсбук”

Відеозвіт про роботу табору

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.