Степан Бандера – символ нескореної нації

Найвищою ідеєю бандера новиниукраїнського народу протягом віків є ідея національної свободи і державної незалежності, без втілення в життя якої, нація не спроможна розвивати своїх притаманних властивостей і здібностей та жити повним життям згідно з його духовною структурою, культурними і релігійними традиціями та звичаями.

Ця ідея – ідея української нації – лягла в основу життя, діяльності і боротьби Степана Бандери.

Тому у нашій школі з нагоди відзначення 110 – річчя від дня народження Степана Бандери класний керівник Гладаренко А. В.  у 9 – Б класі провела  дебати на тему: «Степан Бандера – символ нескореної нації».

Упродовж багатьох років ім’я Степана Бандери найчастіше згадується в історичних суперечках. Проте, незважаючи на 110-літній ювілей від дня народження, який виповниться 1 січня 2019 року, Бандера й далі залишається більшою мірою містичним прапором національно – визвольного руху, аніж реальною людиною.

Під час дебатів учні мали змогу відкрито провести паралелі та висловити вновини бандераласну думку на такі проблемні питання сьогодення, як:  «Степан Бандера: забуття чи визнання?», «За яку Україну боровся Степан Бандера?», «Як ви можете описати умови, у яких формувалися погляди Степана Бандери на незалежність України?», «У чому полягала робота Степана Бандери як підпільника в шкільні та студентські роки?», «Якою бачив майбутню Українську державу Бандера?», «Потрібність постаті провідника нації рівня Степана Бандери в сучасній Україні», «Чи готові ви боротися за справедливий соціальний лад нашого народу?» тощо.

Учні активно вели дискусії про роль Степана Бандери, як провідника українського народу до свободи та незалежності. Степан Бандера чітко вказував шлях і був таким лідером, який зміг залучити молодь до боротьби за державну незалежність і вів її за собою.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.