Спортивно-розважальна гра «Супервоїн – 2020»

новини деньзсуЩороку 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України – професійне свято військових, мужніх захисників, які є бойовою потужністю нашої країни. З нагоди цього свята у нашому закладі відбулася спортивно-розважальна гра «Супервоїн -2020» для учнів 10-11 класу під керівництвом педагога-організатора О. Вакулюк та вчителя фізичної культури А. Кобака.

Ведучі гри Ходаківська Катерина та Гуменюк Ангеліна – учениці 7-А класу, задали урочисту тональність на початку змагань, побажали учасникам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили. У конкурсах  брали участь дві команди: «Воєводи» та «Юні орли», які складалися з хлопців та дівчат. Гравці виконували різноманітні конкурсні завдання, що мали спортивний і воєнізований напрямки. Серед запропонованих учням естафет були: одягання у військову  амуніцію на швидкість, поїдання гречаної каші, воєнізована естафета, піднімання гирі, конкурс на силу руки – армреслінг, перетягування канату та інші. Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували «своїх». Змагання  пройшли в атмосфері «позитивної конкуренції».

Оцінювали дії конкурсантів члени журі у складі заступників директора школи           О. О.  Кузьмук та В. М. Ковальчук, які вручили медалі та солодкий подарунок кожному учаснику команд, сказали напутні та привітальні слова. За результатами конкурсів перемогу розділили обидві команди. Змагання показали, що наші юнаки та дівчата впораються з високою відповідальністю бути захисником  Батьківщини – воїном Збройних Сил України.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.