Спортивно-розважальна гра «Козацькі забави»

З давніх-давен в Україні козаки славились силою та спритністю. Ще з часів Київської Русі наші пращури цінували здоров’я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони проявляли в іграх, забавах, які часто проводили у традиційні свята українців.

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України в нашій школі відбулася спортивно – розважальна гра «Козацькі забави» серед учнів 5-их класів, яку організувала та провела педагог-організатор Голумбівська О.В. разом з членами учнівського самоврядування – ученицями 8-Б класу Малецькою О. та Спічак Д.

Учасники змагалися у різних конкурсах: стрибки у мішках, «Гетьманське крісло», бліц-турнір «Знавці козацької термінології», «Воєвода». Юні козачата мірялися спритністю, витривалістю і навіть розумом та дотепністю. Команди – курені давали відповіді на історичні запитання, відгадували загадки, доповнювали прислів’я, демонстрували українські страви, які полюбляли козаки, збирали урожай із закритими очима, мітко попадали в мішень та весело проводили час.

Вважалося, що справжнім козаком може зватися лише той, хто пройшов хоч раз у житті через важкі перешкоди. І наші хлопці показали, що вони справжні козаки. У підсумку, перше почесне місце посіла команда «Побратими козаки» учні 5-А класу (класний керівник Кашперук І.П.), друге команда « Гетьманці » учні  5-Б  класу (класний керівник Биченко Л.А.). Але у конкурсі не було переможців і переможених, була дружба, побратимство і взаємовиручка. Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду не буде переводу!

Переляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.