СВЯТО БУКВАРИКА в 1-А

Як швидко спливає час. Здається, ще вчора першокласники прийшли до школи, а вже сьогодні вони успішно опрацювали свій перший підручник – Буквар.

15 березня  у 1-А класі під керівництвом класного керівника Кучерявої В.М. відбулося свято Букваря, яке   з нетерпінням чекали не лише учні, але і їхні батьки.

Свято  перетворилося на квест «Врятуй Букварик», бо злий Карабас Барабас викрав його. Щоб  повернути Букварик учням класу  потрібно було пройти  всі випробування і довести, що вони добре навчилися  читати і міркувати.

Команди «Стріла», «Комета», «Блискавка», «Посмішка», «Капітошки» за маршрутними листами побували на  різних станціях, де їх зустрічали герої казок: Баба Яга, Незнайко, Циганка, Мальвіна, Білосніжка. Щоб отримати пазл літери, діти виконували такі завдання: з букв складали словникові слова, до малюнків знаходили звукові схеми, добирали антоніми, за ознаками впізнавали слова, за описом називали героїв казок.  Прибувши на фініш, кожна команда з пазлів склеювала літеру, а капітани команд   з літер склали слово «скарб». І як результат – перед присутніми з’явився Букварик.

На святі учні подякували Букварику за науку, заспівали свої улюблені пісні «Школярики» і «Мій Букварик». На завершення свята на всіх чекав торт у вигляді книги, який приготувала мама Коляди Артема.

Казкова атмосфера, цікаві завдання, веселі пісні  не залишили байдужими нікого.

ФОТО СВЯТА

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.