Розважальне шоу «Хто зверху?»

IMG_7153Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Розібратися в чергове у цьому питанні прагнули і учні нашої школи на розважальній грі «Хто зверху?»

26 лютого у стінах нашого закладу пройшов батл між дівчатами та хлопцями, який організувала педагог-організатор Голумбівська О.В. Ведучими дійства були вчитель іноземної мови Кулік О.А. та вчитель фізичної культури Сінько О.Г., які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку учасникам.

Команду хлопців представляли: Биченко Дмитро, Кравчук Олексій, Романов Роман та Кірішевський Лев. Прекрасну половину сьогодні складали: Драган Анастасія, Портяник Аліна, Павлюк Марія, Котелянець Ілона.

Верховними суддями були: заступник директора з виховної роботи Кучерява В.М., вчитель хімії Биченко Л.А. та соціальний педагог Тимощук О.А.

Під час гри хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою! То ж що відбувалося на сцені?

Після кожного раунду зверху опинялись то ДІВЧАТА, то ХЛОПЦІ! Неймовірно цікавим був конкурс «Зірки школи в ряд», де дівчата розташовували хлопців у тому порядку, від більшого до найменшого, у кого найбільше підписників у інстаграмі. А хлопці розташовували дівчат у кого найбільше фото в інстаграмі.  Кращими виявились дівчата.  У конкурсі «Збери літери» учасники виявляли свою спритність та уміння швидко зорієнтуватися, адже їм потрібно було скласти  загадане слово з літер, які вони мали на собі. Виграли хлопці! А от із цікавим завданням – відгадати «Хто я?»  чудово справився дівчата, хоча хлопці теж показали чудову креативність та харизму і були в одному кроці від перемоги.

У конкурсі на бонусні бали ведучі ставили каверзні питання, а учасники намагалися відгадати приблизні відсотки правильної відповіді. І, не зважаючи на додаткові запитання типу: «Скільки відсотків парубків полюбляють дивитися футбол більше, аніж бокс?» та «Скільки відсотків дівчат вважають себе гарнішими за свою кращу подругу», обидві команди показали чудовий рівень обізнаності.

Вечір пройшов дуже цікаво та емоційно. Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Одним словом, учасники були просто мо-ло-дці, але пощастило в цій грі  команді дівчат. Саме вони стали переможцями і отримали солодкий подарунок. На завершення ведучі подякували присутнім за щирий прийом. Глядачі ж водночас теплими оплесками подякували організаторам за багато приємних вражень.

Шоу «Хто зверху?» в школі відбувається вже вдруге і в черговий раз пройшло на висоті. Підводячи підсумки, скажемо тільки одне: питання, хто ж таки зверху, так і не вирішено – суперечка відкрита до наступного батлу.

ФОТО ТУТ                                      ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.