Під час турніру визначились кращі читачі школи

Турнір найкращих читачів відбувся у нашій школі 28 вересня. Найактивніші читачі шкільної бібліотеки ( Коржан Кіра, Бедко Віка, Лонська Аня, Михайловська Ліза – учениці 3-А класу, Стельмах Аня – учениця 2-Б класу, Сігіда Софія – учениця 4-Б класу) змагались за звання Найкращого читача. Змагання відбувались у два тури: брей-ринг та літературний диліжанс. Непростими виявились запитання першого туру, але недаремно кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Тому і боротьба була запеклою, адже ці учасники багато книг прочитали і майже на всі запитання відповіді знали.
За результатами двох турів переможцями стали аж три учасниці (Коржан Кіра, Бедко Віка та Сігіда Софія), які набрали однакову кількість балів. Тому завідуюча бібліотекою Токарська О.С. оголосила  третір тур – бліц турнір. Але і тут було все не так просто – дві учасниці (Коржан Кіра та Сігіда Софія) відповіли на однакову кількість запитань. То ж переможницю визначили два додаткові запитання, відповідь на які знала лише одна з учасниць – Коржан Кіра. Вона і здобула звання найкращого читача бібліотеки серед учнів початкової школи і нагороджена найціннішим для читача подарунком – новою цікавою книгою.

Такими ж подарунками – книгами – були нагороджені кращі читачі середньої і старшої школи, які за результатами перевірки читацьких формулярів були визнані найкращими  серед кращих. Це Огороднійчук Валерій та Робенко  Софія ( 5-А клас), Коваленко Олександр (6-Б клас), Спічак Дар’я (10 клас).

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.