Пролунав останній в цьому навчальному році дзвінок

31 травня вся наша шкільна громада урочисто відзначила завершення навчального року і свято останнього дзвоника. На святковій лінійці були присутні всі учні школи, вчителі, батьки, представники громадськості. З привітальним словом звернувся директор школи А. Марківський, який побажав всім присутнім гарного, приємного і яскравого відпочинку, випускникам – успішного складання випробувань, батькам – терпіння і гордості за своїх дітей.

Яскравими і щирими виступами порадували учасників свята учні 3-х класів. Випускники 11 класу дякували вчителям, батькам за науку, доброту, і віру в них.

На урочистій лінійці також було відзначено кращих з кращих  і нагороджено Похвальним листом За високі досягнення в навчанні – ці учні справжня гордість і еліта нашої школи які своїм прикладом і наполегливою працею показують приклад  результативності навчання.

І от довгоочікувана мить-пролунав останній дзвінок 2018-2019 навчального року. Попереду велика кількість неповторних і приємних вражень, незабутніх зустрічей і спілкування.

Ото ж, всім гарного літа і до зустрічі у вересні!

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ФОТО ТУТ

ПЕРЕДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.