Посвята в читачі

«Дорогі діти! Сьогодні у вас свято, але свято незвичайне»,  такими словами розпочала  посвяту в читачі учнів 2-х класів завідуюча шкільною бібліотекою Токарська Оксана Станіславівна. Це бібліотечне свято, під час якого учні почули захоплюючу розповідь про книгу і бібліотеку, прийняли участь у грі з завданнями, познайомились з експертами – кращими читачами бібліотеки 2019-2020 навчального року (учні 5-А класу Огороднійчук Валерій і Робенко Софія), які розповіли дітям як потоваришувати з Книгою.

Далі діти вирушають до бібліотеки. Але не простим виявився шлях малят від просто учня до учня-читача – Баба-Яга, якій у лісі сумно стало самій, поспішила до школи, щоб  перешкодити дітям на шляху до читання і переманити на шлях байдикування: «Ходімо зі мною до лісу, будемо там байдикувати, дуркувати, навіщо вам те читання?».  Але на допомогу майбутнім читачам поспішила сама Королева Книга: «Якщо нудно тобі – запишись разом з дітьми до бібліотеки, читати навчись, адже людина з цікавою книжкою в руках ніколи не буде самотньою». І що б ви думали? Бабуся залучена до читацьких лав і разом з дітьми уважно послухала що ж такого цікавого розповість Королева Книга і чому потрібно уміти читати: «Діти наші розумнички, до школи ходять науки вивчати. А щоб науки вивчати – читати потрібно навчитись». Ось так і   заохотили саму Бабусю-Ягу записатись у шкільну бібліотеку і навчитись читати.

І ось нелегкий але захоплюючий шлях до бібліотеки подолано – Королева відчинила двері у царство книг і діти мали можливість познайомитись з новими книгами, розглянути книжкову виставку, вибрати для себе книжечку, щоб удома обов’язково потоваришувати з нею: «Діти, а що значить потоваришувати з книгою?». «Почитати, погортати, розглянути малюнки», – різні були відповіді дітей але всі вони правильні.

«Отож, дружіть, діти, з книгою, приходьте у бібіліотеку, читайте, – усі скарби знань розкриє перед вами книга», – таким словами завершила свято завідуюча бібліотекою. А учителька 2-А класу Фурсова Алла Марцелівна привітала дітей з тим, що   відтепер вони не тільки учні школи, а й читачі шкільної бібліотеки.

Всі фото ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.