Посвята в читачі

посвята в читачі новини26 березня відбулося свято для найменших школярів, учнів 1-А класу – «Посвята в читачі» організоване і проведене бібліотекарем школи Токарською О.С. Що означає це свято для першокласників? Що зміниться у їх шкільному житті?Чому на свято завітали учні старших класів і навіть баба-Яга, яка навіть не учень нашої школи? Чому так багато книг до них «прийшло»  в клас? Звідки вони і що з ними робити? На ці та інші запитання діти отримали відповіді під час свята. І самі відповідали – адже з ними поспілкувалась баба- Яга (не даремно ж завітала), і королева Книга.

Діти мали задоволення прослідкувати за пригодами однієї маленької Книжки, переглянувши виставу «Книжечка шукає друзів»,  яку їм показали учні 4-8-х класів. А ще –  ознайомитись з новими книгами і книжковими героями. Познайомились з кращим читачем шкільної бібліотеки минулого навчального року Грабською  Діаною, яка розповіла їм секрет, відомий тільки справжнім читачам – з книгою потрібно дружити. А королева Книга в ігровій віршованій формі познайомила дітей з правилами  користування книгою  і з правилами шкільної бібліотеки .

Але шкільна бібліотека – це не тільки книги. Маленькі читачі дізнались про ігри, конкурси, вікторини та інші заходи, в яких вони зможуть приймати участь, ставши повноправними читачами.

«Отже, приходьте до бібліотеки, дружіть, діти, з книгою і тоді всі знання світу відкриють для вас книги. Адже Книга – це найчудесніший винахід людства», – таким запрошенням завершила свято бібліотекар.

Перегляньте більше фотографій

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.