Подаруй дитині радість

 

новини благодійна акціяЗ першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Одне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – День Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро.

Особливої уваги та тепла потребують діти, які перебувають в зоні ООС. До Дня Святого Миколая учні школи та їх батьки взяли активну участь у благодійній акції «Подаруй дитині радість». Мета акції – подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в добро та казку.

Вихованці  принесли  смаколики  і канцелярські товари для дітей Сходу України.  Учні 3-А класу підготували сценку.  Розповіли про  чудотворця, який прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Побажали дітям  доброго здоров’я, люблячої родини, справжнього щастя і миру.

Сподіваємося, що наша турбота про дітей зі Сходу, наше тепло зможуть хоч трішки зігріти їхні душі і серця, допоможуть відчути, що вони не залишені сам на сам із цією трагедією, відродити почуття довіри та порозуміння.

Привітання від учнів школи

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.