Перший дзвінок сповістив про початок нового навчального року

А школа всіх дітей давно чекає,
За ціле літо скучила без вас.
Вона сьогодні любо вас вітає,
Заходьте, діти, вчитись! В добрий час!

Н. Красоткіна

1 вересня школа знову наповнились  дитячим сміхом і справжнім життям.  Цього року свято стало незвичним для учнів та вчителів в умовах пандемії.  Дотримуючись карантинних обмежень, на святкову лінійку були запрошені  учні, які вперше переступили поріг школи, випускні і учні других класів.

Ведучі свята Мельничук Олександр  і Спічак Дар’я  привітали усіх присутніх  з початком нового навчального року.

На святі зустрілися дитинство і випускниця, адже для вихованців 11 класу – це останній перший дзвоник у стінах рідної школи, а далі їх чекає доросле, самостійне життя.

У виконанні учнів 5-Б класу для всіх присутніх прозвучала чудова пісня «Ти – зірка».

Завітали на лінійку і  казкові гості Знайко і Незнайко. Вони розвеселили дітей своїм діалогом, де Знайко постійно переконував  Незнайка, що потрібно гарно вчитися.

Всі із задоволенням та усмішками на устах слухали найменших першокласників, які розповідали про те, як вони готувалися до школи,  а  випускники подарувати їм гарні поетичні привітання з найкращими побажаннями.

Родзинкою свята став флешмоб з кольоровими кульками від учнів 1-х класів разом зі своїми класними керівниками Івановою Іриною Анатоліївною і Демчук Тамарою Вікторівною.

З привітаннями та настановами до школярів  звернувся директор школи Марківський Андрій Петрович. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвоник  у руках маленької першокласниці Мазур Ірини та учня 2-Б класу Сагана Ярослава, який покликав вихованців  до класів на перший урок.

Всі фотографії ТуТ

Перегляньте відео

Перші уроки

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.