Перемога школи в конкурсі від “Фонду Кличко”

З  11 жовтня по 17 листопада 2018 року проходив Всеукраїнський конкурс, організований «Фондом Кличко» «Посилка успіху – 2018». Метою конкурсу була популяризація і заохочення учнів займатися фізкультурою і спортом. Для того, щоб отримати «Посилку успіху», до якої входить інвентар для занять фізкультурою і спортом на уроках і в позаурочних гуртках школи потрібно було виконати чимало умов. За правилами конкурсу потрібно було сформувати заявку, в якій обґрунтувати і запевнити організаторів, що спортінвентар надзвичайно потрібен нашій школі. В заявці ми розповіли про уроки фізкультури в нашій школі, вчителів, що їх проводять, особливості спортивного життя. Після реєстрації нашої заявки на участь, ініціатором участі школи у конкурсі, директором школи Марківським А.П. була сформована ініціативна група з вчителів і учнів, які виконували умови участі в конкурсі і відповідали за свою ділянку роботи. Вихованці гуртка «Школа юних журналістів», під керівництвом Драгана О.В., зняли відеосюжет про цікавинки спортивного життя школи. В якому описали заняття учнів початкової школи гімнастичними вправами і аеробікою під керівництвом вчителя фізкультури, майстра спорту, Мельник Н.О.

новини посилка успіху

Кожен з етапів конкурсу передбачав виконання завдань на які нараховувались бали і наявність відео принесла в скарбничку нашої заявки чималу їх кількість. Наступним чи не найважливішим етапом на шляху до перемоги стало голосування за нашу заявку.

Голосування відбувалось за допомогою мобільних телефонів, електронної пошти за технологією реферальних голосів, яких необхідно було зібрати якомога більше. За проведення голосування взялися учениці 11-го класу Портяник Аліна і Лонська Ольга. Саме вони розгорнули у школі справжній агітаційний пункт по збору голосів, допомагаючи меншим школярам проголосувати, заохотити і змотивувати вчителів і решту учнів школи. Після того як проголосували всі в школі, дівчата почали компанію по залученню до голосування батьків учнів, своїх друзів, родичів, мешканців мікрорайону, таким чином об’єднавши довкола нашої «посилки» чималу кількість людей, навіть тих, хто не мав відношення до нашої школи.

Значну роль в організації процесу збору балів зіграв сайт школи і наші сторінки в соцмережах, які агітували всіх відвідувачів до участі в проекті.

Посилка 2018

І ось у визначений день голосування завершилось. За його результатами за нашу заявку проголосувало 325 чоловік, враховуючи бали за виконані інші обов’язкові умови конкурсу ми загалом отримали  33208 балів. І саме така кількість балів після оприлюднених результатів виявилась переможною. За підсумками конкурсу наша школа посіла перше місце за всіма показниками необхідними для участі і перемоги, і стала однією з двох шкіл з усієї Житомирської області, що отримає «Посилку успіху – 2018».

Вже незабаром «Фонд Кличко» надішле на адресу нашої школи «Посилку успіху», в якій буде спортивний інвертар і обладнання, що стане в нагоді всім учням школи під час занять фізкультурою і спортом.

Це вже друга наша перемога у проектах «Фонду Кличко» у передньому проекті «Клич друзів – граймо разом!», об’єднавшись ми виграли спортивний майданчик на територію школи. Так само і в другому проекті «Посилка успіху», об’єднавши учнів, вчителів, батьків, жителів мікрорайону школи під гаслом «Разом до перемоги!» ми досягли успіху і найкращого результату з усіх можливих.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.