Останній дзвінок пролунав у школі

Довгоочікуване завершення навчального року відбулось у нашій школі незвичним, цікавим святом!

Жодні життєві обставини не стануть на заваді щирому бажанню порадіти в останній день навчального року, поділитися спогадами, веселим сміхом і щирими посмішками. Щоб цей день запам’ятався та залишився у пам’яті надовго активісти учнівського самоврядування вирішили провести його особливо, неповторно та креативно.  Разом з творчим колективом однодумців під керівництвом педагога організатора Олени Вакулюк розпочали втілювати ідею в життя: взялися за створення атмосферних локацій. Цьогоріч свято останнього дзвоника проводилося у два етапи: для 1-4 класів у форматі шоу-програми «Вперед у літо з Фіксиками» та 5-11 класів – святкової лінійки.

«Неймовірно, шалено, круто, неочікувано, неперевершено та різнокольорово» – саме такі епітети лунали на святі, що відбулося 31 травня. Здивовані були всі присутні, адже день розпочався не з традиційної лінійки та напутніх слів, а з появи перед учнями молодших класів відомих мультиплікаційних героїв – Фіксиків: Нулика та Сімки. Веселі аніматори привітали дітей з закінченням навчального року, побажали гарного та яскравого відпочинку.  А далі запросили до подорожі 9 локаціями. Кожна з яких була оригінальна, цікава та креативна. Діти з захопленням поринули у світ творчості на локації «Фіксики-майстри», де виготовляли колективну картину, на локації «Лабораторія Фіксиків» – спостерігали за хімічними дослідами та повторювали правила безпеки. «Казковий блендер», саме тут кожен згадав усіх казкових героїв та зробив селфі з Мальвіною і Маліфісентою. Протягом свята працювала локація «Аквагрим»,  де учні старших класів допомагали дітям стати яскравішими,  малювавши на щічках різноманітні малюнки. На локації «Фікси – sport» діти мали можливість показати свої вміння влучно стрибати та діяти разом в команді під час естафети.

Для учнів 5- 11 класів була проведена святкова лінійка. На якій лунали слова – вітання випускникам і побажання учням веселого, гарного, яскравого відпочинку під час літніх канікул. Випускники 9-их, 11-го класу звернулися зі словами подяки до педагогів і батьків. На їх обличчях відчувався легкий сум через прощання зі школою, однак в їхніх спогадах назавжди залишаться шкільні роки.

Всі святкові заходи були надзвичайно насиченими і цікавими, сприяли розвитку в дітей життєвих компетентностей і дарували приємні радісні емоції та гарний настрій.

Щиро вітаємо всіх з закінченням навчального року. Бажаємо гарного відпочинку і з нетерпінням чекаємо зустрічі першого вересня!

Більше фотографій тут                  і тут 

Перегляньте відео                           і ще ось це

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.