Олімпійський тиждень

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в цьому році – 14 вересня. Свято було встановлено у 1994 році  «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту».  Це святоздорового способу життя і радості, що виникає при корисній фізичній діяльності.

Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем» як найкращі футболісти Європи, гімнастки Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, які свого часу були зірками цього виду спорту та завоювали 18 олімпійських медалей. Всього українськими спортсменами було завойовано більше 400 олімпійських медалей.

Свято фізичної культури і спорту відзначається в Україні повсюди.  Не виключенням є і наша школа, де з 6 по 12 вересня  2019 року проходив Олімпійський тиждень. Програма тижня була різноманітна.  Маленькі школярі знайомились з різними видами спорту на уроках фізкультури за допомогою картинок та мультяшних героїв. Серед учнів 1-3х класів було проведено конкурс розмальовок на спортивну тематику. Для учнів 5-6х класів були організовані  естафети з легкої атлетики та матчеві зустрічі з волейболу серед учнів 7-8х класів. У вестибюлі школи був розміщений стенд «Будьмо здорові!», де висвітлювались у вигляді фотоколлажу спортивні здобутки 2018-2019 н.р. на чолі з вчителем фізкультури Кобаком А.Л.

Також 12 вересня 2019 р. в рамках святкування Дня фізкультури та спорту в нашій школі проходив Олімпійський урок в 4-х класах, який підготувала вчитель фізкультури Мельник Н.О. Про історію виникнення Олімпійських ігор розповіла учениця 9-Б класу Портяник Світлана в костюмі богині, а право винести олімпійський прапор було доручено кращим спортсменам, учням 9-А класу: Махенько Роману, Мельничуку Олександру та Вахнюку Максиму.

Школярі змагались в різних естафетах та конкурсах: ведення футбольного та баскетбольного м’яча, збивали кеглі, бігали через перешкоди, відгадували загадки, на швидкість викладали слово «Олімпіада» та розказували вірші про фізкультуру і спорт.

Дуже емоційною та пізнавальною стала зустріч школярів з Майстром спорту України  міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонкою Європи, учасницею ХХХ Олімпійських ігор-2012  у Лондоні, ХХХІ Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро Олішевською Юлією Анатоліївною та Олішевським В’ячеславом Сергійовичем – Майстром спорту України з легкої атлетики, багаторазовим чемпіоном України та учасником чемпіонатів Європи. Подружжя спортсменів розповідало учням про свої спортивні здобутки у легкій атлетиці, показували свої фотографії і відеозаписи зі змагань, свої медалі. Вони також поділились секретами спортивного харчування та особливостями тренувань, презентували подарунки від Житомирського Олімпійського комітету та запрошували дітей займатись спортом у Бердичівському клубі любителів бігу. Свято закінчилось загальним фото з гостями та гарним настоєм усіх присутніх.

Більше фотографій тут

Перегляньте відеорепортаж

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.