Олімпійський тиждень-2020 «Спорт-це сила та краса!»

Під таким девізом пройшов у нашій школі Олімпійський тиждень з 14 по 18 вересня 2020 року. Маленькі здобувачі освіти, а це 1-2 класи на уроках фізкультури знайомились з різними видами спорту у вигляді картинок, фотографій відомих спортсменів, розфарбовували розмальовки з «мультяшними  героями» та виконували з ними зарядки під музичний супровід.

Учні 4-х класів прослухали і подивились презентацію на тему: «Історія виникнення та розвиток Олімпійських ігор» (вчитель Мельник Н.О.), учні 8-9 класів—презентацію на тему: «Про досягнення українських спортсменів на Олімпійських іграх  минулих років» (вчитель  Сінько  О.Г.),  а учнями 5-7 класів були проведені бесіди на тему: «Зі спортом дружити – здоровим бути» (вчитель Кобак А.Л.).

Але самими цікавими заходами для школярів були, все ж таки, змагання, які організували та провели вчителі фізкультури нашої школи.

Так збірні команди 9-11-х класів «Лідер» та «Капітошка» зіграли  товариську гру у волейбол. Наші випускники згадували волейбольні прийоми та  правила   коректної  поведінки на  спортмайданчику, підтримували один одного та  раділи  ( тому що такої можливості спілкування під час карантину, на жаль, не було). Змагання закінчились з рахунком 2:1 на користь  команди «Капітошка».

Гарною нагодою показати свої вміння  та здібності  для деяких дітей стали змаганнях з настільного тенісу. У спортивній боротьбі 3 місце здобув Бедко Максим (6-А клас), на 2 місті – Климчук Богдан (8-А клас), а переможцем змагань став Чиборовський  Денис (10 клас).

У спортивному святі: «Ми – майбутні олімпійці» приймали участь 2 команди: «Стріла» – 3-А клас та «Блискавка» – 3-Б клас. Юні спортсмени змагались у різних естафетах та конкурсах, схожих на  олімпійські види спорту:  настільний теніс на бігу, ведення ногою  футбольного  м’яча, ведення рукою баскетбольного м’яча, метання малого м’яча в ціль, конкурс  на швидке намотування мотузки на катушку, хто скоріше складе слово «ОЛІМПІАДА»  та конкурс капітанів. У змаганнях перемогла дружба, тобто нічия 4:4.

Все спортивне дійство відбувалося на пришкільному спортивному майданчику, прикрашеному  плакатами, прапорами  та гаслами про спорт і куди змогла прийти велика кількість вболівальників, не порушуючи вимоги карантину. Тут звучала музика, дитячий сміх, оплески, панувала святкова атмосфера. Учасники отримали  солодкі  призи замість медалей, але у них ще все попереду: і життя, і перемоги, і справжні золоті медалі!

Перегляньте всі фотографії

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.