Новорічний вечір в стилі «Голлівуд»

Останні дні грудня для більшості новини голівудучнів, вчителів і батьків нашої школи виявилися по-справжньому «спекотними». Частина учнів і педагог-організатор Голумбівська О.В. готували новорічну виставу для наймолодших учнів та складали сценарії розважальних програм для старшокласників, класні керівники разом з вихованцями розучували пісні і танці, щоб здивувати своїм виступом всіх глядачів. Але всіх нас об’єднував чудовий святковий настрій і задоволення від підготовки та участі у шкільних новорічних програмах.

Кульмінацією циклу Новорічних свят у школі стала традиційна святкова новорічна програма. Віднедавна ввійшло в традицію підбирати тематику для новорічної вечірки. Минулого року учні поверталися у 60-ті, а цього року відбувся вечір у стилі «Голлівуд». Вечір вдався на славу. Розпочали його церемонією вручення «Новорічного Оскара». Кожен класний колектив готував новорічний номер та сюрпризи. Наприклад 6-А та 6-Б клас (кл. керівник Астапюк І.М. та Кащук Т.П.) показували театралізовану мініатюру за мотивами мультфільму «Попелюшка», 5-Б клас (кл. керівник Биченко Л.А.) інсценізували уривок з казки  «12 місяців». Учні 7-Б класу (кл. керівник Кулік О.А. ) креативно перевтілились в образи героїв з відомого мультфільму «Канікули в Простоквашино». 9-А клас (кл. керівник Тимощук О.А.) вразили своїм почуттям гумору і артистизмом під час виконання жартівливої сценки про «Бабок Ёжек».

Несподіванкою для всіх учнів стало те, що на свято завітали випускники нашої школи – Медведюк Карина, Соболєва Анастасія та Філімончук Анна, які також приготували вітання та новорічний виступ – презентували мініатюру «Аліса в Задзеркаллі».

Усю святкову програму супроводжували веселі конкурси та ігри, які підготували та провели Голумбівська О.В. та Кулік О.А. Учні продемонстрували знання фільмів та цитат із кінокартин, брали участь у танцювальних та театрально-імпровізаційних конкурсах.

Новорічні свята, проведені в нашій  школі, стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх дітей, учителів та батьків напередодні Нового 2019 року.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.