Нескорена та незламна Україна

21 листопада Україна відзначає річницю початку  Революції Гідності та День Свободи. У школі  з нагоди відзначення цих подій був проведений захід  на тему: «Нескорена та незламна Україна», метою якого  було вшанувати патріотизм та мужність громадян,які вийшли на захист національних інтересів України та її європейського вибору. Революція Гідності згуртувала свідомих громадян, справжніх патріотів Батьківщини.

Підготували це  свято учні 8-А класу під керівництвом вчителя української мови Сліпець А.В. Діти читали напам’ять вірші, переглядали відеоролики,звучали пісні. Шанс на зміни дістався нам дорогою ціною-ціною людських втрат. На свято ми запросили випускника нашої школи Богуна Олександра Леонідовича. Він розповів про ті події, які відбувалися на Майдані і учасником яких був сам. Його слово щемом відгукнулося у серцях дітей та дорослих. Ми пишаємося, що саме наш випускник не стояв осторонь, не був байдужим, коли вирішувалася доля України. Ще Олександр пише вірші. Він гордий, що народився в такому прекрасному місті. І перший вірш прозвучав, звичайно, про Бердичів, про місто з багатющою культурою. А поезія-звернення до мами зворушила до сліз.

В рамках відзначення Дня гідності і свободи учні 8-10 класів переглянули документальний фільм про події початку 2014 року.

Будьмо ж гідними великої слави героїв України,які твердо вірили, діяли,знали:українська нація народилася тоді,коли в її обороні впала перша крапля червоної української крові на чорну українську землю. Хай пам’ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.