На Чорнобиль журавлі летіли

Чорнобиль…Минуло 33 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

26 квітня в школі пройшли заходи, присвячені 33-ій річниці Чорнобильської катастрофи. В холі діяли виставки: «Чорнобиль – найбільша техногенна катастрофа ХХ ст.», книжкова виставка «Чорнобиль. Без права на забуття» та виставка малюнків «І гірко плаче полин». Для учнів 7-9 класів педагогом – організатором Голумбівською О.В. була проведена година історичної пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли». Мета якої – донести до свідомості учнів масштаби трагедії, розвивати почуття гордості за свій народ, виховувати почуття співчутливості, критичне ставлення до історичних подій. Учні презентували відео та фото матеріали про аварію на ЧАЕС та її наслідки, зачитали спогади прип’ятчан про жахливі події квітня 1986 року. Вшанували загиблих хвилиною мовчання. Учасники години пам’яті схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших співвітчизників. Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишиться в людській пам’яті.

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.