«Міс Попелюшка» – щорічне свято краси!

попел новиниЄ в нашій школі традицій багато,
Але «Міс Попелюшка» – найкраще свято!
Ним ми живемо кожного року,
Творимо диво крок за кроком!

28 вересня відбувся конкурс «Міс Попелюшка – 2018».Ведучими свята були Вахнюк Максим та Мельничук Олександр – учні 8-А класу. У конкурсі брали участь 6 претенденток на перемогу – учениці 3-4 класів.

Жоден конкурс не відбувається без журі, за оцінками яких визначаються переможці у номінаціях. Головою журі була заступник директора з виховної роботи Кучерява В.М. також до складу журі входили: голова учнівського самоврядування Кулачок Ангеліна і учениця 11 класу Семенюк Дар’я.

Роботи для журі було  чимало. Оцінювалися не лише дефіле, але й танцювальні номери, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання, а також один із найцікавіших конкурсів – конкурс талантів «Мій коник».

Дівчата показали свої таланти: підготували візитну картку, продемонстрували кулінарні та танцювальні здібності і вміння логічно мислити.

Підтримати конкурсанток прийшли не лише однокласники, друзі, вчителі, а й найрідніші люди – батьки, бабусі й дідусі.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів. Титул «Міс Посмішка» отримала Коляда Дар’я (4-А кл), «Міс Чарівність» стала Мовчан Катерина  (4-Б кл.), «Міс глядацьких симпатій» –  Столяр Іванна ( 3-А кл.), «Міс Елегантність» –  Бортюк  Елизавета (3-Б кл.), «Міс Привабливість» – Рибак Валентина (3-Б кл.), «Міс Вишуканість» – Грицаюк Вікторія (4 –Б кл.) Переможцем конкурсу, «Міс Попелюшка-2018» стала учениця 4-А класу Матвійчук Софія.

Свято пройшло цікаво і захоплююче. Дівчата отримали задоволення від можливості себе показати та на інших подивитися, відчули підтримку рідних та друзів, які щиро вболівали та раділи за них.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.