Міський семінар вчителів іноземної мови

Кажуть, скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина. А однією з найважливіших сходинок до опанування будь-якою іноземною мовою є вдосконалення своїх граматичних навичок, задля правильного висловлювання власної думки.

Саме з огляду на цей аспект, а також відповідно до плану роботи інформаційно -методичного  центру управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, на базі школи 24 грудня відбувся міський семінар-практикум на тему: «Навчання граматики на початковому етапі вивчення англійської мови». В семінарі взяли участь вчителі англійської мови усіх шкіл нашого міста.

Розпочався семінар з презентації інформаційних ресурсів нашого закладу. Вчитель інформатики О.О.Білошицька ознайомила усіх присутніх з офіційним сайтом школи, YouTube каналом та газетою учнівського самоврядування «Калейдоскоп».

Наступним етапом плану роботи семінару був розгляд теоретико-методичних засад навчання граматики на початковому етапі вивчення іноземної мови. Вчитель англійської мови О.А. Кулік розповіла про особливості викладання граматики у початковій школі та особливості уроків, під час яких формуються рецептивні та репродуктивні граматичні навички.

Після опрацювання теоретичного матеріалу, Оксана Анатоліївна провела майстер-клас, в ході якого поділилася з присутніми досвідом своєї роботи у формі відеопрезентації та продемонструвала присутнім на практиці ряд граматичних вправ, які стануть в нагоді під час вивчення різних граматичних структур.

Однією із складових проведення семінару стало також відвідування відкритого уроку у 1-А класі на тему «My pets», який проводила вчитель англійської мови Н.А. Володіна.

Приємною несподіванкою для гостей школи стало привітання з прийдешніми різдвяними та новорічними святами від учнів 10, 8-А та 8-Б класів. Діти подарували усім присутнім музичну композицію та невеличкі сувеніри-символи Нового 2020 року.

Під час підведення підсумків усі присутні поділилися своїми враженнями та зазначили високий рівень підготовки семінару.

Більше фотографій тут

Перегляньте відеоогляд

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.