Міжнародний день безпечного Інтернету

Міжнародний день безпечного Інтернету  – це день, який відзначають у лютому кожного року. Цього разу святкування Дня безпечного Інтернету відбулося у вівторок, 09 лютого під гаслом ”Разом для кращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучення до дій кожного, хто прагне  покращити Інтернет-простір, зокрема, наймолодших користувачів. З кожним роком до цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше і більше учасників. Наш заклад освіти не є винятком. У рамках його відзначення, вже традиційно, було проведено ряд заходів, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища щодо безпечного використання мережі Інтернет.

Для учнів 5-Б класу педагог-організатор О.Вакулюк провела заняття – тренінг «Безпечний Інтернет та соціальні мережі», метою якого було розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання. Під час тренінгу здобувачі освіти виконували різноманітні інтерактивні вправи, обговорювали позитивні і негативні сторони Інтернету, виробили правила користування соціальними мережами. А також простими завданнями у вигляді гри відтворили загрози, що виникають під час роботи в мережі, вигадували собі «Нікнейми» та писали побажання друзям. Під час практичного завдання давали відповіді на різні за змістом інтернет-листи.

Учасники тренінгу переконалися в тому, що Інтернет надає неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, не слід забувати про ті проблеми і загрози, що несе в собі глобальна мережа. Сподіваємось, що учні отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек віртуального світу. Адже обізнаний – значить озброєний.

Перегляньте відео

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.