Ми чекаєм Новий рік!

новини композиціїНовий рік – це завжди чарівне свято, яке хочеться зустріти незвично, щоб потім весь рік, дивлячись на фотографії, згадувати щасливі моменти. Завдання вчителів нашої школи, зробити його святковим, радісним, незабутнім.  Ще напередодні новорічних ранків та вечорів необхідно попіклуватися про створення святкової атмосфери, прикрасити класи і школу, щоб гучно та весело пройшли новорічні заходи і надовго запам’ятались учням, вчителям та їх батькам.

17 грудня в школі проходив  конкурс-огляд кабінетів «До нас завітали зимові свята», в якому взяли участь всі класні колективи!  З великою відповідальністю поставилися до  виконання завдань дорослі і діти. Прикрашаючи свій клас учні та вчителі створювали  новорічні прикраси своїми руками, мали змогу проявити фантазію, відчути відповідальність за те, як будуть виглядати їх класні кабінети в переддень Нового Року.Комп. новини

Журі у складі заступника директора з виховної роботи Кучерявої В.М., вчителя образотворчого мистецтва Драгана О.В. і членів інформаційної комісії учнівського самоврядування Портяник Світлани, Спічак Дар’ї та Христиченко Аліни  після детального вивчення, враховуючи складність і час витрачений на виготовлення прикрас розподілили місця таким чином:

Початкові класи:новини композ

І м. – 2 – Б, 4 – Б, 2 – А і 4 – А класи;

ІІ м. – 3 – Б клас;

ІІІ м. – 1 – А клас.

Середні та старші класи:

І м. – 8 – Б, 6 – Б клас;

ІІ м. – 11, 6-А, 8-А, 5-Б клас;

ІІІ м. – 9-А, 7-А клас.

Члени учнівського самоврядування на чолі з педагогом-організатором Голумбівською О.В. прикрашали школу, створювали такі новорічні пейзажі, які органічно вписувалися в шкільний інтер’єр, не порушуючи єдиного стилю та кольорової гами новорічного декору.

Головна прикраса школи в новорічні дні – ялинка, оформлена в стилі наступаючого нового року – року жовтої свині, золотаво-червоного кольору. З особливим захопленням учні прикрашали вестибюль рідної шкільної домівки, створюючи святковий настрій  .

Пануюча атмосфера свята, приємна метушня нікого не залишила байдужим.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.