Миколай мандрує Україною!

В Україні 19 грудня традиційно святкують  День Святого Миколая. Цей день з нетерпінням чекає вся дітвора. новини миколайМалята пишуть листи Святому Миколаю і намагаються бути чемними і слухняними. Це свято не обминуло і учнів 2-А класу,  де був  проведений квест «Миколай мандрує Україною» для дітей 2-А і 2-Б класів під керівництвом  класного керівника 2-А класу – Медведюк Н.В.

Познайомившись з історією свята, учні розділились на дві команди і  виконували завдання на п’яти цікавих станціях, щоб допомогти Миколаю вчасно потрапити на свято. На станції «Влуч у ціль» діти виявили свою спритність і увагу. На зупинці «Скринька загадок»  розгадували різноманітні загадки про зиму та казкових героїв. А свою майстерність і креативність проявили при виготовленні  шкарпеток і ялинок на станціях     «Прикрась ялинку» і «Чарівна шкарпетка».

Після появи святого Миколая, якого зіграв учень 11 класу Биченко Дмитро, малята ніби опинилися у казці. Головний герой свята весело танцював з дітьми, грався, а потім дарував солодкі подарунки. Святкова атмосфера,  яку він залишив у серцях дітей, залишиться з ними на цілий рік.  Нехай Святий Миколай цілий рік буде добрим і щедрим  для кожного, хто часточку свого добра і сердечного тепла дарує потребуючим.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.