Мандрівний жовтень

Час канікул-цікава і неповторна пора, сповнена нових вражень, цікавих подорожей  і пізнання нового. Саме за таким принципом була організована педагогами школи робота з учнями школи під час жовтневих канікул. Протягом тижня педагогами школи були організовані і проведені ряд екскурсій і подорожей різними цікавими місцями України.

Найменші-учні 1-А класу, під керівництвом класного керівника Кучерявої В.М. побували в м. Житомирі і відвідали контактний зоопарк, де мали змогу познайомитись з життям різних екзотичних тварин, доторкнутись до них, взяти на руки і погладити. Діти з захопленням гладили кроликів і альпак, шиншил і єнотів, лемурів і коаті.
Справжнім захопленням для відвідувачів стали  скунс, екзотичні птахи і коропи кой. Зоопарк показав  дітям розмаїття навколишнього світу і дав їм відчути єдність з природою, прищепивши відповідальність за її збереження.

Наступна подорож була організована педагогекск. новиниом-організатором Голумбівською О.В. і відбулась до міста Києва. Учні 9-11-х класів в столиці відвідали Музей української національної революції 1917-1921 рр. де мали змогу побувати в будівлі Центральної Ради, пройтися східцями, якими в революційні роки ходили М.Грушевський, В. Винниченко, С.Петлюра та інші будівники Української Держави. Діти побачили робочий стіл М. Грушевського, однострої армії УНР, оригінали документів, нагород  і фотографій.

Наступною зупинкою екскурсантів став Педагогічний музей, розташований в цьому ж приміщенні. Діти познайомились з розвитком освіти в Україні з часів появи книгописання і до сьогодення, посиділи за партою ХІХ століття, спробували писати на воскових дощечках, оглянули прилади і засоби за допомогою яких навчались діти протягом минулих століть.

Продовжилась київська подорож в океанаріуміде всі мали змогу наживо побачити крокодилів і акул, медуз, скатів, живих коралів і незліченну кількість найрізноманітніших риб. екскурсія новиниБезліч фотографій і вражень залишив по собі морський світ в центрі Києва. На завершення подорожі екскурсанти відвідали Державний музей іграшки, де мали змогу переглянути іграшки від 1930-х років до сьогодення. Цікаво було спостерігати за тим як кожен шукав ті іграшки, які були у ньогов дитинстві, окремі відвідувачі ділились спогадами про дитинство і улюблені іграшки автомобілі і ляльки, залізниці і конструктори. Всі хочуть хоч на мить повернутися в дитинство, а нашим мандрівникам вдалося це зробити   більше ніж на годину.

Найбільша група –  учнів 7-8-х класів під керівництвом класного керівника 8-Б класу Шишко О.С. здійснила подорож в Карпати і відвідали міста Яремче, Буковель, де  мандрували гірськими стежками, піднялися на вершини  гір канатними дорогами, доторкнулись до самобутності і чарівності гуцульського краю.

Сонячний і теплий жовтень у нашій школі по праву можна назвати подорожуючим, а враження які діти отримали від екскурсій незабутніми і неповторними.

Більше фото на нашій сторінці у “Фейсбук”

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.