КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ, ПРИСВЯЧЕНА 150-РІЧЧЮ ВІДКРИТТЯ ПЕРІОДИЧНОГО ЗАКОНУ

   конф. хімія28 лютого, в останній день зими, в стінах Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права відбулася обласна очно-заочна конференція студентської та учнівської молоді, присвячена 150-річчю відкриття Періодичного закону.

   Організатори конференції ставили перед собою  ціль вшанувати 150-річчя відкриття Періодичного закону Д.І.Менделеєвим, а також дати можливість продемонструвати результати своїх досліджень студентській та учнівській молоді.

Учень 8-А класу нашої школи Вахнюк Максим під керівництвом вчителя  хімії Биченко Л.А., досліджував і представив роботу по темі«… Нам спокій тільки сниться…»

Студенти коледжу та гості прослухали доповіді понад десяти юних науковців. Спектр інтересів доповідачів був надзвичайно різноманітним: від передумов відкриття закону до перспектив його розвитку на майбутнє.

конф. новиниЗа результатами конференції підготовлено збірник матеріалів, що містить всі надані організаторам статті юних любителів науки. Маємо надію, що зібрані в ньому матеріали можуть допомогти як у вивченні хімії студентами і учнями шкіл, так і у викладанні цього нелегкого предмету, оскільки статті містять багато цікавих фактів і оригінальних підходів до предмету дослідження, нестандартних думок, свіжих поглядів на ті чи інші речі.

Робота та виступ Максима були оцінені дипломом ІІІ ступеня. А також  вручили медаль, яку було виготовлено на 3D принтері.

Вчителі та учні шкіл були вдячні організаторам конференції за запрошення  та плідну співпрацю.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.