Конкурс краси та грації – «Міс осінь – 2019»

Дівоча краса – це осіння пора,

Дівоча краса – це натхнення,

Дівоча краса – це ніжність.

Такими ліричними словами ведучі Портяник Світлана та Спічак Дар’я розпочали конкурс «Міс осінь – 2019» в нашій школі. Що не кажіть, Україна славиться красунями  здавна, в усьому світі славились українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторність, врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які брали участь у цьому святі.

Конкурс розпочався з візитної картки кожної учасниці, де вони розкрили своє захоплення, чарівність, різноплановість.

У конкурсі «Я – господиня» дівчата ділилися із секретами приготування українських шкільних бутербродів. На високому піднесеному рівні пройшов конкурс «Мій коник». Тут були і вірші іноземною мовою і танці, і фокуси, і презентація театральної майстерності. А у конкурсі «Мода в умовах кризи» було справжнє супер-диво. Дівчатка порадували всіх – показали одяг, який змайстрували власними руками зробивши при цьому мінімум  затрат.

Підтримати конкурсанток прийшли не лише однокласники, друзі, вчителі, а й найрідніші люди – батьки, бабусі й дідусі.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів. Титул «Міс Грація» отримала Мрачковська Вероніка (3-А кл), «Міс Талант» стала Нехворовська Марія  (4-А кл.), «Міс Чарівність» –  Бондарчук Вероніка ( 3-Б кл.). Переможцем конкурсу, «Міс Осінь – 2019» стала учениця 4-А класу Робенко Софія.

Свято пройшло вдало. Дівчата отримали задоволення від можливості себе показати та на інших подивитися, відчули підтримку рідних та друзів, які щиро вболівали та раділи за них.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.