Команда «Вогнеборці» відзначилися у міському етапі Фестивалю Дружин юних пожежних

ДЮП новини18  квітня 2019 року на базі НВК №10  відбувся І (міський) етап ХХV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У змаганні  прийняли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Конкурс складався з єдиного етапу – «Домашнього завдання» на тему: «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».

Команду школи «Вогнеборці» вперше представляли учні 5-А класу: Ходаківська К., Гуменюк А., Заблоцька М., Пшегалінська А., Шуртупін І. і Тимощук М. За допомогою  танцювальних, вокальних та гумористичних номерів вихованці, під керівництвом заступника директора з НВР Кучерявої В.М., розкрили тематику забезпечення безпеки життєдіяльності та правил поведінки у екстрених ситуаціях.

Виступ, які представила команда, був яскравий та цікавий, глядачі в залі вітали дітей бурхливими оплесками та з цікавістю спостерігали за дійством на сцені.

За підсумками роботи журі наша команда посіла ІІ місце і була нагороджена грамотою Бердичівського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Житомирській області.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.