Квест “Академічна доброчесність”

Тема академічної доброчесності останнім часом знаходиться у фокусі досить жвавого обговорення. Вона стає невід’ємною частиною освітнього процесу, культуру якої потрібно починати формувати ще з молодшої школи.

Багато запитань виникає з даної теми.  Чому  важливо дотримуватися академічної доброчесності? Що учні знають про дану тему ?

Такі принципи, як чесність при виконанні домашніх завдань,відповідальність за власні вчинки, чесне здобуття оцінки,  толерантність думок, взаємоповага і підтримка є основою академічної доброчесності. Також повага до автора, авторського тексту, інтелектуального продукту формує надалі значущість їх власної думки, готовність відстоювати власну позицію, що знадобиться у подальшому житті.

З метою формування в учнів принципів академічної доброчесності 16 квітня дві команди: «Чесність» і «Сміливість» у квесті «Академічна доброчесність» для учнів 4-А класу, пд керівництво  активно брали участь у різноманітних завданнях, відповідали на запитання вікторини на станції «Ерудит», показували пантоміму. Діти творчо підійшли до виконання завдань на станції «Комікс», де створювали авторські комікси з академічної доброчесності. Учні пригадали правила толерантної поведінки, пояснювали прислів’я, де проявили свою творчість, активність та знання.

По завершенню гри були підведені підсумки і всі учасники були нагороджені солодкими подарунками.

Академічна доброчесність базується на чесності, довірі, мужності, повазі, відповідальності та справедливості. Тому кожна людина повинна починати з себе, а дорослі  показувати зразок доброчесності дітям.

Перегляньте відеоогляд

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.