З Україною в серці

Майбутнє країни залежить від нас:
Від мудрості, патріотизму,
Коли кожен день, кожен час, кожен раз
Ти думаєш про Вітчизну!

            Сьогодні проблема патріотичного виховання надзвичайно актуальна. Любов до Батьківщини, усвідомлення себе часткою великої української родини, перші кроки розуміння сутності добра, справедливості та краси закладаються в кожне маленьке сердечко у найбільш сприятливий для цього період – період шкільного дитинства.

27 березня з учнями 4-А класу був проведений патріотичний тренінг «З Україною в серці», який підготувала і провела педагог-організатор Голумбівська О.В. Тренінгове заняття присвячувалось нашій Батьківщині і одночасно кожному з дітей окремо. Учні поглиблювали свої знання про рідний край, про державні та народні символи України, розкривали зміст понять «громадянин», «патріот», «патріотизм».

Розпочалась робота з роздумів з чого починається Батьківщина? З чим асоціюється це слово? Далі учасники тренінгу розповідали про себе та свого найкращого друга, записували своє ім’я та ім’я друга на червоній ягідці, приклеюючи її на символічне  гроно червоної калини. Пізніше обговорили правила тренінгу та очікувані результати.

За допомогою методу «мозкового штурму», діти активно виконували поставлені їм завдання, а саме: «Закінчи речення»,  «Вікторина про Україну». Змістовно й творчо пройшла групова робота «Вишиванка». Завдання якої було створення моделі вишитої сорочки. Енергійно і весело проводились також рухливі ігри. Слід зауважити, запам’яталась учасникам і вправа «Від серця до серця», під час якої учні за допомогою жовто-блакитних долоньок, на яких записували свої побажання українцям,  виклали серце любові до Батьківщини.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.