Зустріч бібліотекарів шкіл міста

новини бібліосемінарНауково-практичний семінар для шкільних бібліотекарів відбувся 25 жовтня у нашій школі. Тема семінару «Стем-освіта – шлях до майбутнього». Привітальним словом розпочав семінар директор школи. Андрій Петрович ознайомив гостей з  шкільним життям, зосередивши увагу на діючому сайті школи. Розповів про наповнення сайту, акцентуючи увагу на розділі «Шкільна бібліотека».

    Презентацію по темі семінару представила зав. бібліотекою Токарська О.С.

Від теорії перейшли до практики: «Створи свою історію» – таку назву мало практичне завдання. Бібліотекарі перетворились на учнів Нової української школи, їх урок проходив за системою СТЕМ – спочатку творимо свою історію з різноманітного матеріалу, потім в усній формі надаємо їй певного змісту.

Плідно попрацювавши, бібліотекарі мали психологічне розвантаження. А «розвантажувала» гостей шкільний психолог   Швець       Юлія   Олегівна.

Відпочили – і знову на свято. «Зверни своє серце до книги» – так називався бібліотечний захід для учнів 3-5 класів. В ігровій і невимушеній формі акцентувалась увага школярів на необхідності читання. «Адже читання – це найліпша умова гарної освіти», – дала настанову дітям Баба-Яга. «Читайте. І нехай не буде у вас жодного дня, коли б ви не прочитали бодай однієї сторінки гарної книги», – підтримав її Нечитайло. В рамках свята був використаний елемент Стем-освіти – жива книжкова виставка, коли учні розігрують фрагмент з книги, таким чином популяризуючи її для читання.

Кращі читачі шкільної бібліотеки, які були запрошені на свято, змагались за звання найкращого читача, взявши участь у бібліотечній грі «Літературний ланцюжок». Переможець гри, і, відповідно, найкращим читачем стала Грабська Діана, учениця 3-Б класу. Вона була нагороджена художньої книгою.

Перегорнувши останню сторінку цього цікавого свята, актори побажали глядачам читати щодня і поринати в чарівний світ літературних героїв.

Закінчилось свято, але не закінчився семінар. Гості із задоволенням переглянули фільм, знятий у стінах школи «Мрія бібліотекаря». Актори фільму – учні, педколектив, директор і інші працівники школи. У невимушеній обстановці за круглим столом гості ділились своїм гарним враженням від семінару, наголосивши, що отримали неабияке задоволення і натхнення для подальшої роботи.

Більше фото перегляньте ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.