Зроби правильний вибір

новини тренінг куріння

Важливою є співпраця навчального закладу з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти уміння зважено діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

26 жовтня 2018 року до учнів нашої школи завітала інспектор з ювенальної превенції Чубоха О.Я. Під час зустрічі Олеся Ярославівна провела з учням 9-их класів роз’яснювально-профілактичну бесіду на тему «Шкідливі звички, які караються законом». Учням роз’яснили, з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність, за які їх правопорушення можуть понести відповідальність батьки. Крім цього, дітям пояснили, що вживання алкоголю неповнолітніми та зберігання навіть невеликої кількості наркотичних речовин – це не просто ті вчинки, за які їх можуть покарати удома чи в школі, а дії, які несуть реальну відповідальність за законом.

Учні школи уважно слухали розповідь  про особливості, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Інспектор дала змістовні відповіді на запитання, які цікавили учнів, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Зустріч продовжилась тренінгом на тему «Зроби правильний вибір», який провели педагог-організатор Голумбівська О.В. та соціальний педагог Тимощук О.А. Метою тренінгу була практична  допомога учням у виборі на користь здорового способу життя. Заняття пройшло цікаво, учні були надзвичайно активними, вміли чітко формувати свою думку, разом намагались прийти до спільних висновків. На завершення учасники тренінгу створили плакат – колаж «Ми будуємо своє майбутнє без шкідливих звичок».

Нині в усьому світі все більшого поширення набуває рух за здоровий спосіб життя, поширюється мода на здоров’я. Бути здоровим стає не тільки модно, але й престижно. Тому кожна людина являється творцем своєї долі, яка вміє критично оцінювати свої і чужі погляди, відповідати за свої вчинки, бути толерантним, не мати шкідливих  звичок.

Більше фотографій перегляньте на нашій сторінці в “Фейсбук”

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.