Зоряний Олімп-2019

30 травня у школі відбулось щорічне свято  відзначення перемог і досягнень учнів нашої школи «Зоряний Олімп-2019», які протягом 2018-2019 навчального року представляли нашу школу на олімпіадах, конкурсах, турнірах і форумах різного рівня. Тим більше, що  в цьому році нам є, що відзначати, а саме за підсумками навчального року учні нашої школи посіли 87 переможних і призових місць  у міських інтелектуальних, спортивних і творчих змаганнях і конкурсах, 15 – в обласних  і 5 – у Всеукраїнських, до речі, всі 5 місць є переможними!

В урочистій церемонії взяли участь методист управління освіти міської ради Повійчук О.А., яка нагородила переможців у номінації «Кращий у творчості», Юлія Олішевська-чемпіон Європи з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні і Ріо-де-Жанейро-нагородила переможців у номінації «Кращий у спорті», директор школи Марківський А.П. привітав всіх присутніх і відзначив кращих у навчанні, Заступник директора з НВР Кучерява В.М. вручила відзнаку кращому активісту учнівського самоврядування.

За результатами навчального року кращими з кращих стали:

Досягнення новини

У перервах між номінаціями свою творчість і цікаві номери дарували учні 3-х, 9-А і 8-А класів.

Приємна атмосфера,  щирі усмішки і радісні обличчя дітей, батьків, вчителів і гостей не дали змоги бути байдужими нікому. Ми щиро вітаємо всіх дітей які були нагороджені відзнаками, бажаємо всім творчих успіхів, досягнення нових висот і безмежного задоволення від інтелектуальної, творчої і спортивної діяльності.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВСІ ФОТОГРАФІЇ

ВІДЕО – КРАЩІ У НАВЧАННІ             ВІДЕО – КРАЩІ У ТВОРЧОСТІ                                       ВІДЕО – КРАЩІ У СПОРТІ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.