ЗНАЙ ТА ПОВАЖАЙ СВОЇ ПРАВА

ПРАВОВИЙ КВЕСТ новиниПід такою назвою у нашій школі відбувся правовий квест, учасниками якого  стали  учні 3-А і 3 – Б класів. Класні керівники Іванова І. А. і Демчук Т. В.  нагадали дітям про їх  права, згідно з Конвенцією про права дитини.

Розподілившись на команди, малята повинні були пройти вісім  цікавих зупинок. Побувавши на станції «Загадковій», учні пригадали, що найголовніша цінність на Землі – це людина. Виконуючи завдання станції «Медична», переконалися, що вони  мають право на медичну допомогу. На станції «Школа юних правознавців» визначилися, які права було порушено у казкових героїв. Завітавши на станцію «Повноцінне харчування» з’ясували, які із страв корисні, а які шкодять здоров’ю, тим самим порушуючи право на належне харчування. Читаючи лист друга, отримали інформацію про те, як живуть діти в інших країнах, з’ясували, чи не порушуються їхні права. На станції «Спортивна» учні дізналися, що права людини не можуть існувати без обов’язків, що виконуючи свої обов’язки, вони забезпечують захист прав інших людей.

Таким чином, у дітей сформувалися знання про права дитини, поняття про нерозривний зв’язок прав та обов’язків, уявлення про захист своїх прав; виховувалася  повага  до прав людини, співчуття до людей, чиї права порушуються, взаємоповага та толерантність.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.