Земля – наш спільний дім

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Ось і в нашій школі 15 квітня для учнів 4-х класів вчителем Григорцевич Іриною Дмитрівною було організовано гру «Земля – наш спільний дім». У грі брали участь дві команди – 4-А та 4-Б класів. Учасники відгадували загадки, відповідали на запитання на природничу тематику, за обрисами і площею розпізнавали материки та океани Землі, пригадали правила поведінки в природі.

Уміння орієнтуватися на карті та знання про особливості тваринного світу у різних куточках планети стали в нагоді під час виконання завдання «Де мій дім?». Картки із зображенням різних видів ведмежат (грізлі, панда, очковий, білий, барибал тощо) діти прикріплювали до відповідних місць їх проживання. Під час завдання «Шифрувальник» обидві команди швидко склали слово «екологія» та розмірковували над його значенням.

Яскравим і захоплюючим було завдання «Відгадай – назви». Учасникам гри було представлено штучні первоцвіти, які потрібно було правильно назвати. Ці квіти із фоамірану разом з мамою  майстерно виготовила учениця 4-Б класу Яковлєва Даша.

На завершення гри прозвучали вірші на екологічну тематику, було переглянуто оригінальне відео про красу природи рідного краю у різні пори року.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.