За життя без сміття!

за жит. нов8 листопада в рамках декади природничих наук відбулося у 8 – Б класі тренінгове заняття на тему: «За життя без сміття». Учні акцентували увагу на тому, що дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо викинути папірець, недопалок, пляшку з-під напою, залишити в лісі недоїдки, а насправді ми бачимо навколо жахливі сміттєзвалища. По тому, як людство ставиться до проблеми сміття можна судити наскільки суспільство цивілізоване.

Очевидно, що підвищення якості життя пропорційно збільшенню кількості відходів, що продукує людство. Люди сьогодні стурбовані тим, що небезпечні речовини зі сміттєзвалища можуть потрапляти до ґрунтових вод, створюючи проблеми для майбутнього. Окрім звалищ офіційних, за які відповідають певні служби, існують так звані стихійні. Неодноразово ми бачимо їх за містом і навіть у самому місті, у дворах чи лісопаркових зонах. За них часто взагалі ніхто не відповідає, і мішанина з різноманітних видів сміття  розкладається (чи не розкладається) просто неба, отруюючи повітря, воду й землю.

Так далі тривати не може. Багато людей не знають, яка частина того, що  вони використовують, стає відходами. Люди повинні розумно розпоряджатися тим, що приносять в свій дім. Все це змушує нас змінити наше ставлення до відходів, тому учні пропонували різні способи якими можна покращити ситуацію зі сміттям. Було запропоновано елементарні речі, які можна виготовити з використаного пластику, а також якими шляхами можна перероблювати використану пляшку чи пакет.

Розумне використання ресурсів має увійти у повсякденну звичку. Це досить складно, але такий спосіб життя мусить стати нашою метою, якщо ми хочемо створити суспільство стійкого розвитку.

Більше фото на нашій сторінці у “ФЕЙСБУК”

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.