ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

Учнівське самоврядування  – це доросле і серйозне життя, це активна життєва позиція, це формування особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності та навчитися бути лідером. Головне завдання якого полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності надати їм можливість виявити себе надалі.
Згідно плану роботи учнівського самоврядування 9 вересня відбулася загальношкільна конференція лідерів учнівського самоврядування. Основними завданнями якої було: підбити підсумки діяльності учнівського самоврядування за 2018-2019 н.р.,  представлення кандидатів у Президенти школи і ознайомлення виборців з їхньою передвиборчою програмою.

Педагог-організатор Вакулюк О.В. у своєму виступі аналізуючи роботу учнівського самоврядування в 2018-2019 н.р.  відзначила такі позитивні результати: залучення більше 65 відсотків  учнів до шкільних заходів; широкий спектр заходів творчої, спортивної, інтелектуальної спрямованості; інформування про діяльність роботи на шкільному сайті та ютуб каналі. Але були окреслені і деякі недоліки – це: відсутність підготовки учнів до самоорганізації; недостатня взаємодія між усіма учасниками шкільного самоврядування, незалежно від віку і класу. Спираючись на отримані позитивні результати реалізації цілей і завдань роботи органів самоврядування, а також на підставі окреслених проблем, визначили такі цілі та завдання на 2019-2020 навчальний рік: залучити до роботи нових активістів, впроваджувати нові форми та методи роботи з колективом, сприяти підвищенню рівня вихованості учнів, підвищенню ролі учнівського самоврядування.

Наступним питанням порядку денного було представлення кандидатів у Президенти школи. У 2019 році на цю посаду балотуються: учениці 10 класу Дудник Тетяна та Зимогляд Марія, учениця 9-Б класу Портяник Світлана та учень 9-А класу Мельничук Олександр. На основі кращих шкільних традицій кандидати в президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді Президента школи і представили її виборцям. Протягом тижня будуть проводитися агітаційні заходи, а вже 16 вересня учні 5-10 класів зможуть зробити  вибір і віддати свій голос за найдостойнішого.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.