Мовний табір

мовний табірУся виховна робота пронизується наскрізною темою любові до України, її традицій та культурної спадщини і здійснюється за патріотичним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим, спортивно-оздоровчим напрямами.

      У червні 2015 року табір набув статусу мовного. Було започатковано престижність  на вивчення іноземної мови, і тепер діти мають змогу підвищувати рівень володіння англійською, німецькою, російською   мовами, гармонійно поєднувати наукову, пізнавальну, виховну роботу з активним дозвіллям та оздоровленням.

      А розваги у нас дійсно на різні смаки. Вчителі іноземної мови Юрчук Сергій Васильович і Кулік Оксана Анатоліївна  у захоплюючій формі проводять англійською і німецькою  мовами веселі вправи та цікаві заняття. Вчителі фізкультури організовують спортивні змагання з шашок, тенісу, волейболу, футболу, кульової стрільби. Під керівництвом Мельник Наталії Олександрівни діти залюбки двічі на тиждень відвідують міський плавальний басейн.

     Заступник начальника табору Григорцевич Ірина Дмитрівна та вчитель обслуговуючої праці Лойко Лариса Євгенівна опікуються роботою дизайн-студії «Чарівні пальчики» для маленьких творчих особистостей, проводять майстер-класи. Вихователі табору доповнюють цей калейдоскоп дозвілля рухливими іграми на свіжому повітрі, конкурсами, походами до екологічного центру.

    Цікавими і змістовними є екскурсії до філіалу дитячої бібліотеки. Учні мають змогу взяти участь у пізнавальних вікторинах та конкурсі малюнка на асфальті, організованих бібліотекарем.

   Шкільний ляльковий театр «Казочка» і театр тіней «Силует» під керівництвом Драгана Олександра Васильовича продовжує свою роботу і в таборі. Вистави «Лікар Айболить», «Маша і Ведмідь», «Лисичка-сестричка», «Коза-дереза», «Півник і двоє мишенят», «Ріпка», «Пригоди Вінні-Пуха» відбуваються у залі під відкритим небом, в якому завжди аншлаг.

     Не менш охоче діти беруть участь в роботі музичного салону «Караоке».

    Свої таланти та творчі здібності у вишиванні усі бажаючі презентують на виставці, яка викликає захоплення як у дітей, так і дорослих.

    Активна участь дітей під час роботи табору у різноманітних міських заходах відзначена багатьма нагородами. Маємо переможців у спортивних естафетах, змаганнях з дартсу, міні-футболу, перетягуванні канату та ін.

      Активні і рухливі заняття, перебування на свіжому повітрі, змістовне дозвілля – це саме те, що стає запорукою гарного і приємного відпочинку учнів школи на самому початку літа.

     То ж і цього літа запрошуємо охочих до нашого пришкільного мовного табору відпочинку         «Smile :)».

                      Обіцяємо – буде цікаво!

Мовний табір “Smile” – 2018

 

Гра “Робінзони” Караоке, Олімпійський день, МайстерШефКалейдоскоп мод, Deutsche Sprache, Шашковий турнір,   English, День Нептуна

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.