Дорожній рух – це швидкість в плині часу

Рух- це життя, – сказав філософ древній…
Це шлях до того, щоб пізнати світ,
Дорожній рух – це складова прогресу,
Що формувався довгі сотні літ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – як помічник людини.
Та небезпечний він без правил траси,
І пам’ятати слід про це щоднини!

                Новий 2020-2021 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху,  класні керівники 1-11 класів провели інструктажі  з правил безпечної поведінки на дорозі. 15 вересня серед учнів 1-4 класів під керівництвом педагога-організатора Вакулюк О.В. відбувся конкурс  малюнків на асфальті  «На дорозі – небезпечно, то ж обачним бути доречно».  Кожен клас представляв один представник. Малюючи тротуари, дорожні знаки, пішоходів на проїжджій частині діти висвітлювали свої ідеї, оригінальність, фантазію.  Журі у складі членів інформаційної комісії учнівського самоврядування  Гуменюк Ангеліни, Васильчишиної  Ніки та Драган Марії оцінило художню майстерність, утілення оригінальної ідеї та визначило переможців. Вітаємо Остапів Вікторію ученицю 3-А класу (І місце), Чумак Анастасію 1-А клас та ученицю 3-Б класу Стельмах Анну (ІІ місце), учня 2-Б класу Боримського Максима (ІІІ місце), Антонюк Анастасію (1-Б клас), Мрачковську Вероніку (4-А клас), Сороку Діану (2-А клас), Манжоса Дениса (4-Б клас).

Класний керівник 1-Б класу Демчук Т.В. провела екскурсію-подорож  з вивченням правил безпеки на дорозі. Учні 1-А переглядали мультфільм «Уроки тітоньки Сови. Правила дорожнього руху».  Класний керівник 2-Б класу Григорцевич І.Д. провела виховну годину «Азбука – безпека на дорозі», на якій учні у формі гри  здобували знання про правила дорожнього руху. Серед учнів 3-А класу була проведена квест-гра «Стежками дорожньої азбуки», яку підготувала педагог-організатор О.Вакулюк. У ході гри учні за допомогою ігрових елементів здобували та закріплювали знання, уміння та навички дотримання правил дорожнього руху. Діти продемонстрували не тільки свою спритність, силу та витримку, а й почуття дружби та взаємоповаги. У змаганнях перемогла команда  хлопців.  Але незалежно від того, яка команда одержала перемогу, учні всього класу гарно попрацювали.

Цікавою була вікторина «Як я знаю правила  дорожнього руху» у 4-их класах. Для школярів 5-9-их години спілкування: « Школа безпеки. Безпека на дорозі» (5-А,5-Б кл), «Будь уважним на дорозі» ( 6-А, 6-Б кл), «Шукаємо безпечний маршрут» ( 7-Б кл), « Ми дотримуємось правил дорожнього руху»    (7-А кл) , «Знай і дотримуйся правил дорожнього руху!» (8-А, 8-Б кл), «Увага! Діти на дорозі!» (9-А, 9-Б кл), усний журнал «Молоде покоління за  безпеку дорожнього руху» (10,11 клас).

Виховні години, показали, що учні мають достатній рівень знань про те,  в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших. Місячник закінчився, але робота  продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини і пріоритетом роботи школи.

Перегляньте відео

Всі фотографії тут

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.