Дивовижна фантазія осені

Осінь фарби готувала,

У відерця наливала.

Змішувала, чаклувала,

Потім все розфарбувала.

Придивіться, все довкола

Стало різнокольоровим!

 Жодна пора року не дарує нам стільки краси, як осінь. Крім того осінь-чарівниця радує нас щедрим урожаєм.

В нашій школі вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу. Учні 1-4 класів разом з батьками з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Від численних поробок просто розбігалися очі. Були представлені композиції з овочів, яскраві букети, чудернацькі чоловічки, лісові галявинки, картини із листя та насіння, навіть казкова фотозона «Королева Осінь».

І все  виготовлене з інтересом, любов’ю та неабиякою фантазією. Виставка перетворилася на галерею  творчості,  фантазії та мистецький арсенал вигадки.

Особливо виставка вразила дітей і батьків 1-х класів, які вперше брали участь у цій чудовій виставці. Вони в захваті ділилися своїми враженнями та фантазували про створення нових робіт для наступної виставки.

Батьки допомогали своїм дітям проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. Хочеться відзначити композиції учнів 1-А класу: Кравчук Софії, Михайленка Артема, Лисюк Маргаріти; 1-Б класу: Волотовської Вікторії, Любарець Злати, Зінчук Іллі; 2-А класу: Дудник Іллі, Фамільярської Софії, Єрьоміної Олександри;   2-Б класу: Любарця Матвія, Дячек Анастасії; 3-А класу: Давидюка Іллі, Бодака Дениса; 3-Б класу: Дячек Вероніки; 4-А класу: Іванова Євгена та 4-Б класу: Сверчинської Анни і Альони.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій,  естетичне задоволення!

Бажаємо всім подальших творчих успіхів!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.