День цивільного захисту

новини день ЦЗТрадиційно, наприкінці  квітня у школі відбуваються заходи в рамках проведення  Дня цивільного захисту.

Основна мета заходів цього року –  вироблення в учнів і працівників умінь, навичок  грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток в учнів постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій в школі.

Протягом Дня цивільного захисту учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних  ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Класні керівники  провели виховні заходи у цікавій та змістовній формі, під час яких учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухонебезпечні знахідки; ознайомили з планом дій під час радіаційної небезпеки, правилами поведінки на водоймах. Всі інформаційно-виховні заходи  заходи  для учнів 1- 4 класів були проведені в очній формі з дотриманням санітарних вимог, учні 5-11 класів разом з педагогами брали участь у Дні цивільного захисту дистанційно, виконуючи при цьому план-графік проведення Дня в повному обсязі.

Згідно з цим  планом, у ході проведення Дня цивільного захисту проведено ряд інших практичних  навчально-методичних заходів. Зокрема відповідальними особами уточнено документацію і плани роботи з цивільного захисту,  були відпрацьовані дії: евакуація учнів, працівників школи при виникненні надзвичайних ситуацій та сигналу «Увага всім!», де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку до практичних дій.

Закінчився День ЦЗ підведенням підсумків на загальношкільній лінійці, де було визначено рівень вирішення завдань Дня цивільного захисту, дано оцінку діям учнів, працівників школи при виникненні надзвичайних ситуацій.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.