День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у школі відбувся  День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Розпочався  День збором керівного, командного, постійного та учнівського складу позаштатних формувань цивільного захисту, відбувся огляд структурних ланок ЦЗ, проведено уточнення робочої документації позаштатних формувань і їх начальницького складу, визначено порядок  дій за призначенням і проведено урочисте відкриття.

У 1 – 11 класах відбулись відкриті уроки за темами ЦЗ, вікторини, планові тренування,  у старших класах заняття з медико-санітарної підготовки. На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; проведено вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Учням протягом дня демонструвались фільми та презентації з питань запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

До річниці аварії на ЧАЕС педагогом-організатором Голумбівською О.В. була проведена година пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли», під час якої всім присутнім було донесено  масштаби трагедії, презентовано відео та фото матеріали про аварію на ЧАЕС та її наслідки, зачитано спогади прип’ятчан про жахливі події квітня 1986 року.

Завершальним етапом була учбова евакуація особового складу  з приміщення школи за сигналом «Увага всім!»,  під час якої учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту  на випадок надзвичайних ситуацій.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.