День вишиванки відзначили в школі

За традицією, в третій четвер травня в Україні святкується День Вишиванки. Зараз День вишиванки святкують в 9-ти країнах світу. У третій четвер травня щорічно люди одягають барвисті вишиванки, різноманітність яких по-справжньому вражає. Зберігаючи традиційні народні мотиви, сучасні вишиванки виглядають стильно та актуально.

Уже багато століть вишивка має особливе значення, адже вишиванки були приданим дівчині, одягом для немовляти і оберегом для кожної людини. Раніше вишиванки пряли з льону і конопель для молодих дівчат, які незабаром повинні були стати матерями. Українська вишивка зберігає в собі і історію, і символічне значення. Кожен регіон України відрізняється своїми кольорами й типом вишивки.

Це свято не оминуло і нашу школу.   Класний керівник  9 – Б класу Гладаренко Аліна Вікторівна разом зі своїми учнями та гостями  провела майстер – клас на тему: «Українські вишиванки наче райдужні світанки». Учні ознайомилися зі значенням елементів на вишитих сорочках, традиціями, що пов’язані з вишитою сорочкою та прийняли участь у створені власної вишиванки із кінетичного піску.

Діти із задоволенням створювали та  аналізували свої вишиванки та ділились своїми позитивними враженнями.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ТУТ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.