Декада початкових класів

З 8 по 19 квітня у школі проходила Декада початкових класів. Традиційно проводилися заходи, які заохочують дітей до отримання нових знань, вияву своїх талантів, долучення до творчості.

Усі бажаючі взяли участь у конкурсі каліграфічного пера «Чарівне перо», флешмобі під час веселих перерв, у створенні колажу «Весна іде, красу несе».

Учні 1-Б класу здійснили «Подорож у світ безпеки». Разом зі своєю учителькою Антонюк С.В. пригадали правила безпечної поведінки у школі та вдома, переглянули повчальні мультфільми.

Для учнів 1-2-х класів шкільний логопед Павликівська А.І. провела  тренінг «Умій дружити». Школярики із задоволенням грали в ігри, виконували різноманітні комунікативні вправи, вчилися радіти успіхам друзів та підтримувати їх під час невдач.

Вчителі Костюк О. Ф. та Медведюк Н.В.  повели своїх другокласників стежками казок. Під час вікторини «Хто багато читає, той багато знає» їх вихованці демонстрували знання українських народних казок, залюбки їх інсценізували.

Учні третіх класів під керівництвом Іванової І.А. та Демчук Т.В.  змагалися за звання «Найрозумнішого» в однойменній інтелект-грі. Переможницею стала Кордиш Софія, учениця 3-А класу.

До дня екології вчителі Григорцевич І.Д. та Фурсова А.М. підготувала для учнів 4-х класів квест «Земля – наш спільний дім». У різноманітних завданнях, конкурсах, іграх, змаганнях боролися за перемогу дві команди кращих четвертокласників. З різницею в два бали перемогла команда 4-Б класу. Вітаємо переможців!

Не менш цікаво і захоплююче пройшла година здоров’я «Весняні забави», яку організувала і провела для учнів 3-х класів вчитель фізкультури Мельник Н.О.  Спритність, кмітливість, згуртованість та воля до перемоги неабияк стали у нагоді учасникам змагань, і як результат – перемогла дружба.

Завершив Декаду початкових класів день творчості. Вихованці групи подовженого дня під керівництвом вихователя Дзюби О.П. презентували колективну роботу «Великодній кошик», яку вони створили під час ознайомлення з традиціями Великодня в Україні. Яскраві розмальовки-писанки вигравали барвами, як і загальні враження від проведених днів Декади початкових класів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.