Гордість Бердичева

досягнення 2018 новини1 березня у міському палаці культури відбулась тринадцята урочиста церемонія відзначення здобутків і досягнень бердичівлян у 2018 році «Гордість Бердичева». У вщент переповненій залі вітали всіх хто здобув перемоги і призові місця на Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конкурсах, фестивалях, турнірах. Приємно відзначити, що серед нагороджених учасників церемонії були і учні нашої школи, які прославили Бердичів у 2018 році.

У номінації «Найкращі в освіті» нагороджені відзнаками Кулачок Ангеліна, учениця 11 класу, як член команди міста юних економістів «Тріумф», що виборола перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних економістів.  Також Ангеліна була відзначена в номінації «Бердичів-муза для митця» як автор Путівника «Слідами історії і культури бердичівського єврейства».

Драган Анастасія, учениця 9-А класу, була нагороджена за ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!». Колектив  школи у складі: Марківського А.П., директора школи, Драгана О.В., керівника гуртка юних журналістів, Мельник Н.О., вчителя фізкультури, Портяник Аліни і Лонської Ольги, учениць 11 класу був відзначений  за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Посилка успіху-2018».

Номінацію «Пізнавай, твори, перемагай!»  представляла учениця 8-А класу Бедко Маріна, яка отримала відзнаку за ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів і учасник Зразкового хореографічного ансамблю «Колібрі», учень 4-А класу, Ковальчук Даниіл, що став лауреатом дипломів І, ІІ, ІІІ ступенів у Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах.

У номінації «Найкращі в культурі» кращим, за підсумками року, виявився Данилюк Всеволод, який посів І місце у конкурсі музикантів «Перлина Полісся-2018».

Найкращою у спорті виявилась учениця 6-Б класу Бондарчук Юлія яка у складі команди дівчат міста з баскетболу виборювала перемоги у Чемпіонаті області і Спортивних іграх школярів Житомирщини.

Щиро вітаємо всіх учасників церемонії з нагородами, бажаємо впевненості в собі, наполегливості, цілеспрямованості,  бажання здобувати перемоги і досягати нових вершин. Сподіваємось, що наступний рік буде не менш вдалим і успішним для учнів і вчителів нашої школи і вони ще не один раз приємно порадують нас своїми перемогами, нагородами і досягненнями.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ АЛЬМАНАХ ПЕРЕМОЖЦІВ

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.